Bakırköy Sauna & Spa

Hizmetlerimiz

Sakal 25 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Saç & Sakal 55 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Saç 40 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Pedikür 80 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Sağlıklı, pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmanın yolu düzenli kese yapmaktan geçiyor. Hamamlarda yapılan bir uygulama olarak akıllarda kalsa da kaliteli bir kese ile siz de banyonuzda kolayca yapabilirsiniz.

Keseden en iyi sonucu almak için kullanılan kese büyük önem taşıyor. Çeşitli süngerler veya doğal lifler kese yapmak için uygun değil. En uygun malzeme ipekten üretilmiş özel keseler. İpek haricinde kullanılan malzemelerin ölü deriyi kaldırmada çok başarılı oldukları söylenemez. Cildinizi tahriş etmeden, kesenin sağladığı faydalardan yararlanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir kese kullanın.

shadow

Finliler güzellik ve sağlıklarını saunaya borçlular! Mutluluk hormonu salgısını artıran hamam ve saunalar, cildi pembeleştirip, güzelleştiriyor. Yüksek sıcaklık kandaki savunma hücrelerini artırıp, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Finlilerin neden soğuk algınlığı bilmediklerini bir tahmin edin bakalım? Çünkü onlar düzenli olarak odun ateşiyle ısıtılmış saunaya girerler de ondan! Aynı etkiyi haftada bir kez hamama giderek de yaratabilirsiniz. Üstelik fazla da bunalmadan sağlığınıza ve ruhunuza bir iyilik etmiş olursunuz! Mutluluk hormonunu artırıyor Finliler’ bir kadının en güzel olduğu zaman, saunadan çıktıktan bir saat sonraki halidir’ der. Bunun en basit açıklaması, sıcağın etkisiyle vücudun mutluluk hormonları serotonin ve endorfin hormonlarından bol bol salgılamasıdır.

shadow

Masaj (60 Dk) 160 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Manikür & Pedikür 120 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Ayak Masajı 80 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Vitamin Bar, bir ve birden fazla taze meyve suyu sıkılan tezgah veya küçük dükkanlara verilen genel bir addır. Vitamin Bar’ın ingilizcesi “Juice Bar” olup, dünyada yaygın olarak bu isim kullanılmaktadır.

Ülkemizde ise son yıllarda bu alanda isim yapmış yerli ve uluslararası zincir markalar da AVM’lerde (Alışveriş Merkezleri) açmış oldukları dükkan ve standlara Juice Bar” diyorlarsa da ülkemizde yaygın olarak taze sıkma meyve suyu işi yapılan yerler için Vitamin Bar ismi kullanmaktadır.

Vitamin Bar, taze sıkma meyve suyu işinde kullanılan jenerik bir isim ve genel tanımdır.

İnternet Sitemiz içeriği A’dan Z’ye Vitamin Bar (Juice Bar) işini ele almaktadır.

Sitemizde Vitamin Bar ilgili her türlü bilgiye yer vermeye gayesi içerisindeyiz.

shadow

Tesisimiz giriş ücretleri daha detaylı incelemek için tıklayınız.

shadow

Masaj (45 Dk) 140 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Köpük 45 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Profesyonel Cilt Bakımı 250 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow

Sauna kullanımı Orta Asya steplerinde başlamış , Orta Asya’dan Rusya’ ya Rusya kanalı ile de İskandinav ülkelerine ulaşmış , FİNLANDİYA’ da gelişimini tamamlamıştır. İlk halk saunası Berlin 1936 olimpiyatlarında Finli sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne acil olarak inşa edilmiştir. Diğer ülkelerden gelen sporcuların ilk defa Berlin’de kullandıkları bu sauna, kültürün dünyaya yayılmasında büyük önem taşımışlardır.

shadow

Bakırköy Sauna ‘da günlük kulanımda faydalanacağınız ünitelerimiz.

Duş, Sauna, Jakuzi, Buhar Banyosu (Fin Hamamı), Türk Hamamı, Şok Havuz, Kar Çeşmesi, Soğuk Oda (Teras) , Dinlenme Salonları (65′ Ultra HD LED ile ) sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

shadow

Manikür 60 TL detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

shadow